Jelly Splash

3.39.1

5.0

2

Renkli jöleleri birleştirin ve kazanabildiğiniz kadar puan kazanın

111.8k

Bu uygulamayı oyla

Jelly Splash, Bejeweled tarzında, aynı renkteki jöleleri üçlü ya da daha fazla sayıda gruplar halinde birleştirip yok ettiğiniz ve bu sayede puan kazandığınız bir yapboz oyunudur.

Oyun kurgusu, Candy Crush Saga ile bir kaç ortak özelliğe sahiptir. Oyunda ilerledikçe ve daha fazla seviye atladıkça ekranınız giderek daha fazla engel ile dolar. İlk başta bu, yalnızca ekranda şemadaki bir delik anlamına gelse de sonrasında problemleriniz çok daha karmaşık hale gelecek.

Jelly Splash yüzden fazla seviyeye sahiptir. Facebook arkadaşlarınız ile yarışabilir ya da yine Candy Crush Saga’da olduğu gibi zor seviyelerin bazılarını geçebilmek için onlardan yardım isteyebilirsiniz.

Oyunun renkli tasarımının keyfini, aralarında gençleri ve yaşlıları aynı anda büyüleyebilecek en az bir mod bulabileceğiniz beş farklı modda oynayarak çıkarabilirsiniz.

Jelly Splash sosyal öğeleri sayesinde birçok oyuncuyu - özellikle Bejeweled tarzında oyunların hayranlarını - ekran başına kilitleyecek gerçekten eğlenceli, göze hitap eden bir yapboz oyunudur.
X